Hakkımızda

Nature Enerji A.Ş., artan enerji talebine karşı yenilenebilir enerji ekosistemini desteklemek ve Türkiye’nin enerji üretimi gücüne destek vermek amacı ile, 2020 yılında kuruldu. Kaynakların verimli kullanılmasının yanı sıra ‘sıfır atık’ felsefesi ile, elde edilen atıklardan enerji üretimini destekleme hedefiyle enerji santrali projeleri, Nature Enerji tarafından geliştirilmektedir.

Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde, orman endüstrisinde kullanılan atıkların enerji üretiminde kullanılacağı Biyokütle Yakıtlı Elektrik Üretim Tesisi, Nature Enerji ’nin bölgedeki ilk projesidir. Proje kapsamında, orman ve tarım atıkları kullanılarak 12 MW elektrik enerji üretimi kapasitesi hedeflenmektedir. Dünya genelinde yıllık 2 milyar tonun üzerinde atık üretildiği düşünüldüğünde, biyokütle enerjisi alanındaki projeler enerji üretimine katkı sağlamanın yanında, hem Türkiye hem de dünya için ekosistemin sürdürülebilirliği adına önemli bir adımdır.

Nature Enerji misyonu, ülkemizin kaynaklarının verimli bir şekilde kullanılması adına ‘sıfır atık’ felsefesi ile enerji üretimine yönelik projeler ortaya koymaktır. Türkiye’nin, enerji ithalatçısı yerine, enerji üreticisi konumuna geçme hedefi kapsamında Nature Enerji A.Ş., yenilenebilir enerji alanında yeni projeler geliştirme vizyonu ile çalışmalarını sürdürmektedir.
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry